Múzeumok Őszi Fesztiválja Tiszavasváriban

2011. október 1. és november 15. között ismét megrendezésre kerül a Múzeumok Őszi Fesztiválja – a Múzeumok Mindenkinek Program országos rendezvénysorozata – a Nemzeti Kulturális Alap támogatásával. 2010-ben a Múzeumok Őszi Fesztiválját 160 múzeum közreműködésével rendezték meg. A Fesztivál hat hete alatt a résztvevő múzeumok értékes, érdekes, változatos, tartalmas programokkal fogadták látogatóikat. Idén is országszerte várják a látogatókat a múzeumok.

A kiállításokon megelevenedik az ókor, különböző mesterségekbe, szakmákba nyerhetünk bepillantást, makettezhetünk, művészeti és gasztronómiai kalandozásra indulhatunk, és számos más érdekes programban lehet részünk. A rendezvénysorozathoz idén is a csatlakozott a Vasvári Pál Múzeum ahol november 12-ig több érdekes kiállítás, előadás, játszóház és gasztronómiai élmény várja az érdeklődőket.

A programokról weboldalunkon bővebben is olvashat!