Múzeumi Megőrző! Gyermek alkotótábor a múzeumkertben

Ha elmúltál már 6, de nem vagy még 11, várunk alkotó táborunkba, ahol minden nap egy új ”korszak”! Kíváncsi vagy, hogyan zajlik egy ásatás, s vajon hogy készült régen a kenyér? Itt megtudhatod, milyen volt a lovagkor vagy a gyógyszerkészítés Kabay János feltaláló laborjában! Kézműves foglakozások, filmvetítés, arcfestés,ügyességi játékok.

Reggel 8.00 – tól délután 16.00-ig eljöhetsz hozzánk! Nálunk garantáltan jól fogod érezni magad! Napi 3x étkezést (reggeli, ebéd, uzsonna) biztosítunk számodra. Az ételeket a Tiszavasvári Étkezési Kft szállítja. A gyerekek szakszerű felügyeletét a múzeum dolgozói és múzeumpedagógusok biztosítják.

Ár: 8000 Ft / fő hét
Bővebb információ:
Baloghné Szűcs Zsuzsanna Múzeumvezető
06/30-6768514
A tábor hetének részletes programja letölthető a www.vasvaripalmuzeum.hu weboldalról!