Hamarosan nyít a Csodák Palotája

A Kabay János emlékhét keretein belül május 12-én és 13-án Tiszavasváriba érkezik a budapesti Csodák Palotája a gyerekek és felnőttek nagy örömére. A Magyarországon egyedülálló látványos, szórakoztató, tudományos játszóház egyedi módon mutatja be a természet törvényeit, a fizika csodálatos és meghökkentő világát. A játszóház csak két napon keresztül (csütörtökön és pénteken) 10-18 óra között a Szentmihály téren felállított légkondicionált rendezvénysátorban várja az érdeklődőket. A belépőjegyet váltók között MP4 lejátszót, múzeumbelépőt, könyvcsomagot sorsolnak ki a rendezvényt szervező Vasvári Pál Múzeum munkatársai. A rendezvényre iskolai osztályok és a családok részére a szervezők kedvezményes belépőt biztosítanak. A programmal kapcsolatosan érdeklődni lehet a 06/20- 2816929 telefonszámon. Bővebb információ a www.vasvaripalmuzeum.hu weboldalon.