Rajzpályázat eredményhirdetés!

Kedves Látogatóink!

Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc alkalmából hirdetett rajzpályázatunkra ismét szép számmal érkeztek szebbnél, szebb alkotások.

Köszönjük szépen a Magiszter, Minimanó és a Varázsceruza óvoda gyermekeinek és felkészítő pedagógusainak, valamint az általános iskolák tanulóinak, a rajzpályázatra készített munkákat!

Örömmel láttuk, hogy a mostani rendkívüli helyzet sem tántorított el benneteket az aktivitástól, ezért szeretnénk minden részvevőt ajándékkal jutalmazni!

Gratulálunk!

Az ajándékokat a Vasvári Pál Múzeum Ady Endre úti épülete előtt (4440. Tiszavasvári Ady Endre út 8.) tudjátok átvenni 2021. március 18-tól (szerda), 8.00-16.00 óra között.

A járványügyi intézkedések miatt, a nyereményt előzetes bejelentkezés után tudjuk átadni a Múzeum előtt.

Az alábbi telefonszámon vagyunk elérhetőek:
06/42-911-013

Az átadás során, maszk használata kötelező!

Megértéseteket köszönjük!

A rajzokból készült virtuális kiállítást, az Ünnepi megemlékezés videónkban tudjátok megtekinteni, az alábbi linken keresztül: