Tiszavasvári Város Napi Online Kvíz 1. forduló

Kedves Látogatóink!

A mai napon 35 éves Tiszavasvári!

1986. január 22-én, ünnepélyes keretek között vált Tiszavasvári hivatalosan várossá.

Ennek alkalmából szeretnénk megajándékozni benneteket online kvíz játékunkkal.

Érdemes lesz játszani, hiszen a helyesen kitöltő játékosokat, értékes nyereményekkel jutalmazzuk!

Online kvízünk kétfordulós lesz, ezáltal növelve a nyerési esélyeket!

A kvíz első forduló időpontja: 2021. január 22-25-ig

A kvíz második forduló időpontja: 2021. január 26-29-ig

Tiszavasvári Város Napi Online Kvíz 1. fordulójának linkje:

Játékszabályok:

- A játékban bárki részt vehet.

- A nyereménysorsoláson csak az vehet részt, aki hibátlanul kitöltötte a Tiszavasvári Város Napi Online Kvízt.

- A Tiszavasvári Város Napi Online Kvíz 1. fordulójának kezdete: 2021. január 22. (péntek).

- A Tiszavasvári Város Napi Online Kvíz 1. fordulójának vége 2021. január 25. (hétfő).

- A Tiszavasvári Város Napi Online Kvíz 1. nyerteseinek kisorsolása 2021. január 29. (péntek)

- A szerencsés nyertesek nevét, a múzeum honlapján és facebook oldalán tesszük közzé, illetve a megadott e-mail címeken is értesíteni fogjuk őket!

www.vasvaripalmuzeum.hu

Sok sikert kívánunk mindenkinek a játékban!

További információk, a Vasvári Pál Múzeum facebook és honlap oldalán.