Advent negyedikk vasárnapja online kvíz!

Advent negyedik vasárnapja online kvíz linkje:

A karácsony hangulata minket is utolért, ezért ismét szeretnénk kedveskedni az elszánt kvíz kitöltőknek.

Idén minden Adventi vasárnap (2020. november 29. - 2020. december 06. – 2020. december 13.- 2020. december 17.) indítunk online kvíz játékokat, értékes nyereményekért!

Érdemes lesz játszani, mivel most is rengeteg felajánlás érkezett, amit nagyon szépen köszönünk!

A negyedik Adventi Vasárnap nyereményeinek felajánlói:

- Avon-Ináncsi Emese

- Bettina Kozmetika – Kóti Bettina

- Jandis-Jágerné Andi

- Manka Kreatív Műhelye és Webáruháza-István Marianna

- Nóri Cserepei- Vámos Nóra

- Rizsa Kifőzdéje

- Róka Sándorné Margit

- Vasvári Pál Múzeum

- Vixi-Borbély-Hubják Edit

Játékszabályok:

- A játékban bárki részt vehet.

- A nyereménysorsoláson csak az vehet részt, aki hibátlanul kitöltötte az adventi feladatsort.

- A negyedik adventi vasárnap online játékának kezdete 2020. december 17. (csütörtök)

- A negyedik adventi vasárnap online játékának vége 2020. december 21. (hétfő) 12.00 óra.

- A negyedik adventi vasárnap online játékának sorsolása 2020. december 21. (hétfő) délután folyamán.

- A szerencsés nyertesek nevét, a múzeum honlapján és facebook oldalán tesszük közzé, illetve a megadott e-mail címeken is értesíteni fogjuk őket!

www.vasvaripalmuzeum.hu

Sok sikert kívánunk mindenkinek a játékban!