Online Liba TOTÓ

Kedves Látogatóink!
Az alábbi linken elérhető a Liba TOTÓ:
A Járványügyi helyzetre való tekintettel, a Múzeumok Őszi Fesztiválja programsorozatának záró rendezvénye, a Márton Napi Vigasságok, online formában kerül megrendezésre.
Mivel számos felajánlás érkezett a tombolára, ezért szeretnénk titeket ismét, egy online játékra invitálni.
A családi vetélkedő egyik állomása lett volna, a TOTÓ feladatsor és mivel az ezelőtti Múzeumi Online Kvízt is nagy érdeklődés övezte, így bízunk benne, hogy most is sokan fognak részt venni ezen az online eseményen.
Érdemes lesz megint játszani, mert most is értékes nyeremények várnak rátok!
Játékszabályok:
- A játékban bárki részt vehet.
- A nyereménysorsoláson csak az vehet részt, aki kitöltötte a TOTÓ feladatsort.
- A hibátlanul kitöltött TOTÓ feladatsor versenyzői részt vesznek a fődíj sorsoláson, melynek nyereménye egy grillázs torta.
- Mivel nyereményeink szép számban vannak, ezért aki nem töltötte ki hibátlanul a TOTÓ-t annak se kell csüggednie, a többi nyereménynél az ő neve is kihúzásra kerülhet.
- A Játék kezdete 2020. november 06.
- A Játék vége 2020. november 10.
- Az online sorsolás 2020. november 11-én várható.
- A szerencsés nyertesek nevét, a múzeum honlapján és facebook oldalán tesszük láthatóvá és a megadott email címeken is értesíteni fogjuk őket!
- A TOTÓ megtekinthető a Vasvári Pál Múzeum honlap illetve facebook oldalán:

Sok sikert kívánunk mindenkinek a játékban!