Múzeumok Éjszakája

Idén is megrendezésre kerül a Múzeumok Éjszakája Tiszavasváriban. Az  izgalmas kiállítások mellett táncos- zenés produkciók gzadagítják a délután  programját, melyben nagyok és kicsik egyaránt örömüket lelhetik.

Idén 14. alkalommal kerül megrendezésre a Vasvári Pál Múzeumban a Múzeumok Éjszakája programsorozat. Ennek keretein belül június 25-én két állandó kiállítás megnyitására kerül sor. Az 5000 év titkai című régészeti kiállítás a Nyíri mezőség leletanyagára építve mutatja be tájegységünk csodálatos régészeti gazdagságát. A Szabolcs Szatmár Bereg megye orvos és gyógyszerészet történetét bemutató tárlatban a megye és városunk gyógyszerészet történetébe kukkanthatunk bele és interaktív módon barangolhatunk a megye patikáiban is. A kultúrális szórakozás mellett nép- és társastánc bemutatók színesítik programunkat, majd az este beköszönte után az Anima Sound System zenekar ad élő koncertet a Szentmihály téren. Ezt követően a már jól megszokott Tűzugrás sem maradhat el, melynek felhőtlen jókedvéről a Göbölyös néptáncegyüttes gondoskodik.