Múzeumi Szünidei Gyermekmegőrző

HURRÁ SZÜNET!

Kedves Szülők és Gyerekek! Szeretettel várunk mindenkit, aki élményekre, kreativitásra, mókára és kacagásra vágyik a szünidőben, 2016. március 24-én és 25-én.

A múzeum újra Szünidei Gyermekmegőrzőt szervez, amire várjuk a jelentkezést március 23-ig (szerdáig). Igyekezzetek, mert már kevés hely van kiadó.

A foglalkozások a Húsvét jegyében sok kézműveskedéssel és aktiv mozgással, dallal, játékkal élménygazdag időtöltést nyújtanak az óvodás és kisikolások számára.

Délelőtt 8-tól 12-ig, délután 12-től 16 óráig tartanak a foglalkozások. Fél napra 300 Ft, egész napra 600 Ft a belépő, s ez egy tízórait vagy/és egy uzsonnát tartalmaz! Ebéd egyénileg!

Kérdés esetén Tömöri Barbara múzeumpedagógushoz bátran fordulhattok: 06-30/435-0257