Lego nap és palacsinta rekord

Interaktív játszóházzal és rögtönzött kiállítás megnyitóval várta augusztus 21- én szombaton a Vasvári Pál Múzeum a családokat. Európa legnagyobb játékkészítő cége dán LEGO csoport nyíregyházi gyárának támogatásának köszönhetően több mint 500 érdeklődő gyerek készíthetett alkotásokat a különböző játékelemekből. Az elkészült remekművek az ifjú alkotók nevével együtt bekerültek a múzeum Langaméta gyermekjáték gyűjteményének kiállító vitrinjeikbe és egészen decemberig megtekinthetők nyitvatartási időben.

A nap másik nagy érdeklődéssel várt programja a palacsinta rekord volt, amelyen a szervezők 2010 palacsintát akartak elkészíteni. A rekord nem sikerült viszont senki sem maradt éhes a közel 1200 palacsinta elfogyasztása után. Az egész napos program este a Casting és a JAY-JAY zenekarok koncertjével zárult a Múzeumkertben.

További Képek a rendezvényről a galéria menüpontban!