Jó együtt lenni, jó valahova tartozni

A Vasvári Pál Múzeum és a Múzeum Baráti Köre Egyesület szeretettel invitál minden érdeklődőt a Tiszavasvári Napraforgó Nyugdíjas Klub történetének 34 évét bemutató időszakos kiállításának megnyitójára 2015.december 3-án csütörtökön 17 órára a múzeum főépületébe. A kamara kiállítás célja, hogy bemutassa a városban immár 34 éve működő közösség életét. A kiállítás nagy hangsúlyt fektet a klub népdalkörének programjaira, mindennapjaira, fellépéseikre, sikereikre.

Számtalan fotó, relikvia és a fellépéseken hordott ruhák segítségével mutatjuk be a klub tagjait és a több, mint három évtized jeles eseményeit.A kiállítás a közelmúltban a klub tagjai által féltve őrzött és a múzeum részére adományozott tárgyakból, emlékekből került összeállítva.  Bár a klub átlagéletkora 70 körüli, mégis a vidámság, a bizalom jellemzi találkozásainkat. Jelmondatunk: Jó együtt lenni, jó valahova tartozni és közösségi munkában életünk őszén is.