Adventi vasárnapok a Múzeumban

A Vasvári Pál Múzeum idén  is várja az érdeklődőket advent vasárnap délutánonként a múzeum néprajzi épületébe. Az ünnepi készülődés jegyében november 29. és december 20. között vasárnaponként tematikus kreatív kézművesfoglalkozásra várjuk az érdeklődő gyerekeket és szüleiket. Az adventi vasárnapokon az ünnep elmaradhatatlan kellékeit készítjük el.

Minden vasárnap egy témára épül, ahol készíthetünk: adventi asztali díszt, szaloncukrot, és mézeskalácsot is.Minden vasárnap kiegészítő programok várják az érdeklődőket.Ízelítőként lesz lekvármustra,csigapergő néptánc és betlehemes műsor. A vasárnap délutáni foglalkozások 14 órától kezdődnek a múzeum néprajzi épületében (Kálvin út 7.), amelyre minden érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők.