Teréz Nap - Óvodapedagógusok találkozója

A Vasvári Pál Múzeum szeretettel meghívja Tiszavasvári és a térség településeinek óvodapedagógusait október 15-én 18:00 órától a múzeumpedagógiai évnyitó eseményére, amely idén is a Múzeumok Őszi  Fesztiválja (MŐF) keretében kerül megrendezésre. Ebből az alkalomból a múzeumba hívjuk Tiszavasvári és a térség településeinek óvodapedagógusait, és áttekintjük az elmúlt óvodai év múzeumpedagógiai tevékenységét, illetve ismertetjük a következő időszak múzeumi programjainak tematikáját.

Köszöntőt mond Moravszki Zsoltné - a Tiszavasvári Egyesített Óvodai Intézmény vezetője és Baloghné Szűcs Zsuzsanna - múzeumigazgató. „Valami újat, valamit újra” - címmel bemutatkozik a múzeum új múzeumpedagógusa, Tömöri Barbara aki ismerteti az idei múzeumpedagógiai kínálatot. Ezt követően „Óvoda a múzeumban, múzeum az óvodában” címmel Tamusné Molnár Viktória, a DRHE Pedagógia és Pszichológia Tanszékének adjunktusa tart előadást. Az esemény Arisztokrata-nevelők - az Arisztokraták című kiállítás interaktív bemutatásával zárul.