„A lámpás én vagyok”- Tanárok Éjszakája

A Vasvári Pál Múzeum szeretettel meghívja a Tiszavasvári és a térség településeinek pedagógusait október 09-én 18:00 órától a múzeumpedagógiai évnyitó eseményére, amely idén is a Múzeumok Őszi Fesztiválja (MŐF) keretében a „Lámpás én vagyok” - Tanárok Éjszakája országos kezdeményezéshez kapcsolódva kerül megrendezésre.

Köszöntőt mond dr.  Fülöp Erik -Tiszavasvári Város Polgármester, Dr. Elek Tamás - Tiszavasvári tankerületi igazgató és Baloghné Szűcs Zsuzsanna - múzeumigazgató. Ezt követi a „Valami újat, valamit újra” címmel Tömöri Barbara múzeumpedagógus előadása, valamint IKSZ akták - A múzeum adta lehetőségek az iskolai közösségi szolgálat keretében - Benyusz Marcell program-koordinátor előadása. Az esemény zárásaként Arisztokrata-nevelők - az Arisztokraták című kiállítás interaktív bemutatása majd kötetlen beszélgetéssel zárul az esemény.