Napközis nyári tábor a múzeumban

Hamarosan itt a nyár és elindul a közel két hónapos VAKÁCIÓ. Sok szülőnek gyakran gondot okoz ilyenkor, hogy a vakáció alatt hová is tudja gyermekét "elhelyezni" és tartalmas programot szervezni. Az előző évek sikerén felbuzdulva a Vasvári Pál Múzeum kézműves táborba várja az óvodás és kisiskolás korú gyerekeket július 27–31. valamint augusztus 03–07. között hétfőtől- péntekig 07.30-tól 17.00-ig. A tábort azoknak a gyerekeknek és szüleiknek ajánljuk, akik a nyár ezen időszakában gondot okoz a gyermek elhelyezése vagy csak szeretnék, ha a gyerekük tartalmas és értékes dolgokkal töltené el a vakációt.

A táborba jelentkezőket az előző évek tapasztalatai alapján két csoportra osztjuk. Az első csoportba az 5 – 7 év, óvodás korosztály  tartozik, míg a második csoportba a 7 – 10 év, kisiskolás korosztályt. A csoportokkal külön múzeumpedagógusok foglalkoznak. A tábor alatt számtalan érdekes dolgot ismerhetnek meg és próbálhatnak ki a gyerekek. Lesz korongozás, nemezelés, fafaragás, batikolás, gyöngyfűzés, szövés, domborítás, íjászat, népi játékok, táncház és sok meglepetés! A tábor helyszíne ebben az évben is a Gólyahír Ifjúsági Tábor.  A szervezők a tábor ideje alatt napi 3 étkezést biztosítanak (tízórai, ebéd, uzsonna) a résztvevő gyerekek részére. Részvételi díj: 9900 Ft/fő/hét.

JELENTKEZÉS ÉS BŐVEBB INFORMÁCIÓ:VASVÁRI PÁL MÚZEUM 4440 TISZAVASVÁRI,  KÁLVIN ÚT 7. ÉS  ADY E. ÚT 8. TELEFON: 42/911-01342/911-013  MOBIL: 30-436-962830-436-9628   E-mail: titkarsag@vasvaripalmuzeum.hu