Szekszárdi borok a Múzeumkertben

Május 29-án ismét egy kellemes hangulatú borest várja a kikapcsolódni vágyókat a Vasvári Pál Múzeumba Tiszavasváriba. A pénteken este 19 órakor kezdődő rendezvény vendége, Sebestyén Csaba szekszárdi borász lesz. A Sebestyén Pincét 1998-ban a család alapította, Magyarország egyik legjobb klimatikus adottságokkal rendelkező termőhelyén, a Szekszárdon található Iván-völgyben.

Fajtaboraink, a Kékfrankos, Kadarka, Zweigelt, Merlot, Cabernet, Sagrantino és a Cserszegi Fűszeres mellett a borvidék sokszínűségét jelképező Icze névre keresztelt birtokbor és csúcsboruk a Grádus. A borest ezúttal a múzeumkertben kerül megrendezésre. A rendezvényre jegyeket elővételben a múzeum titkárságán lehet váltani május 27-ig szerdáig.