TE IS segíthetsz! Nehéz sorsú embereknek gyűjtünk a Vöröskereszttel

Nehéz sorsú embereknek gyűjt a Magyar Vöröskereszt és a Vasvári Pál Múzeum. A Magyar Vöröskereszt által szervezett adventi szeretetgyűjtési akcióhoz a Vasvári Pál Múzeum idén első alkalommal csatlakozik, melynek célja, hogy a városban élő nehéz sorsú, mély szegénységben élő embereknek segítséget nyújtson. Ami egy hétköznapi családnak a bevásárló listáján szerepel, arról a rászoruló családok csak álmodoznak.

Tegyünk együtt azért, hogy mindenki otthonába beköltözhessen a meghittség és a szeretet! Várjuk tartós élelmiszer illetve tisztító- és tisztálkodási szereket, kinőtt ruha és cipő, valamint megunt játék felajánlásukat! Az adományokat a Vöröskereszt helyi irodában (Tiszavasvári, Vasvári Pál út 8.) vagy a múzeum főépületében (Tiszavasvári, Ady Endre út 8).   december 21-ig adhatják le a jó szívvel adakozók.