Négy óra alatt 80 ezer forint adomány Eszternek

Kedves vendéget köszönthettünk kedden napközben a Vasvári Pál Múzeum főépületében. A 12 éves Almási Eszter édesanyjával és kísérőjével a szeptember 27-én összegyűlt adományt vehette át Baloghné Szűcs Zsuzsannától. Mint ismertes a múlt szombaton a Csipetnyi Büdszentemihály elnevezésű rendezvényen a jótékonysági akciót szerveztünk a család megsegítésére, amelyben partnerünk volt magyarországi Szikvízgyártók Jedlik Ányos Lovagrendje ,a Keszi Szóda és a Vasvári Pál Múzeum  Baráti Kör Egyesület.

A támogatóink és a rendezvényen jó szívvel adakozóknak köszönhetően négy óra alatt több mint 80 ezer forint (82.500 Ft) pénzadomány gyűlt össze Eszter gyógykezelésére. A család jelenleg egy járássegítőre gyűjt, amely megkönnyítené Eszter mindennapjait. Reméljük, hogy ezzel a szerény adománnyal is hozzájárulhattunk a kislány felépüléséhez.

Köszönjük!