„Egy falat Tündérmező” - Csutkai Csaba fotográfus kiállítása

A Tiszavasvári székhelyű, a - Nyíri mezőség településeinek turisztikai attrakcióit - képviselő Tiszai Kaland Turisztikai Információs Iroda és a Vasvári Pál Múzeum közös szervezésében Csutkai Csaba fotóművész„Egy falat Tündérmező fotókiállítása nyílik meg szeptember 09-én kedden 17.30-kor a múzeum főépületének időszaki kiállító termében.

Az „Egy falat Tündérmező " könyv 2013-ban a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Területfejlesztési és Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. gondozásában. A könyvben látható fotók a megye épitészeti és gasztronómia értékeit kívánjá népszerűsíteni amelyet Csutkai Csaba Nyíregyházán élő fotóművész készített.A most nyiló kiállítás a könyv válogatott fotóanyagából a megye páratlan műemléki oltalma alatt álló építészeti múltját és jelenét kívánja bemutatni.