Rendezd meg első kiállításod! - Fotós nyári tábor középiskolásoknak

A tiszavasvári Vasvári Pál Múzeumban fotós tábor lesz augusztus 25-a és 29-e között, naponta 10 és 15 között. A tábor résztvevői a már- már feledésbe merült fekete-fehér fényképezés kulisszatitkait elevenítik fel Balogh Tamás múzeumi fotós segítségével. A program között szerepel a fotótechnikák történetének megismertetése, érdekes beállítások keresése, hasznos tudnivalók megismertetése az első kattintás előtt.

A résztvevők egymásról és múzeumi tárgyakról készíthetnek portrét, de természetesen filmeket is előhívnak illetve laborálnak is.A tanfolyam végén közös kiállításon mutathatják be a diákok az elkészült képeket. Azt kérik a szervezők, hogy aki tud tükörreflexes fényképezőgépet vigyen magával. Jelentkezés és információ augusztus 20-ig  az info@vasvaripalmuzeum.hu   e-mail címen, illetve a 06 (42) 911-013-es telefonszámon.