Kézműves móri borok a múzeumban

Április 04-én pénteken rendezi meg a Vasvári Pál Múzeum a hazai borok népszerűsítését szolgáló Borakadémiai rendezvénysorozatának következő előadását.  Az esemény vendége Miklós Csabi móri borász lesz. Az est folyamán megismerkedhetnek a történelmi Móri borvidék hagyományos szőlőfajtáival és boraival. Miklós Csabi és pincészete igazi családi vállalkozás, ahol apa és fia együtt őrzik és művelik a móri borkészítés hagyományait. A kézműves manufaktúra borászatából a legizgalmasabb borokat (Pinot Blanc, Ezerjó, Cuvée, Rajnai) kóstolhatják meg az érdeklődők.

A remek borokhoz ezúttal is különleges  gasztronómiai finomságok párosulnak amelyre a rendezvény szervezői már várják az előzetes asztalfoglalásokat az ismert elérhetőségeken.