Őszi Napok a Múzeumban

Novemberben is érdemes a Vasvári Pál Múzeumot választani, hiszen az idén ötven éves múzeum szinte minden korosztály számára kínál érdekes programot az év utolsó előtti hónapjában.November 09-én, szombaton Márton napi Újbor ünnep és Libator lesz. November 15-én pénteken a badacsonytomaji Laposa pincészet mutatkozik be a Borakadémiai következő eseményén.November 23-án szombaton harmadik alkalommal rendezi meg a Szentmihályi lekvármustrát.

A szervezők várják mindazon vállalkozó kedvű magán személyek jelentkezését (nem csak Tiszavasváriból), akik szívesen megmutatnák mások előtt lekvárkészítő tehetségüket. A hónap utolsó programjaként november 30-án a „Fonóba” várják az érdeklődőket a múzeum munkatársai..