A Corvin Borházzal tér vissza a Borakadémia a Múzeumkertbe

Szeptember 13-án 19 órakor ezúttal a nyíregyházi Corvin Borház mutatkozik be a Vasvári Pál Múzeum Borakadémiájának soron következő rendezvényén. A vacsorával egybekötött bormustrára a felújítás után ismét a múzeumkertben kerül sor az 50. évfordulóját ünneplő múzeum szervezésében. Magyarország leghíresebb szőlőtermő vidékeiről származó boraik minden ünnepi alkalomra kiváló ajándékot jelenthetnek. Céges rendezvényekre, év végi ajándékozásra, névnapokra, születésnapokra, esküvőkre vagy bármilyen alkalomra ajánlják különlegességeket. A borokat Zombori László mutatja be a 8 különböző borvidék borait.

A péntek esti borkóstolón a vacsora is különleges lesz hiszen a helyi specialitástank számító Szentmihályi zúzoslé (leves)mellett, kemencében sült bazsalikomos sertés java és sajtkülönlegességek szerepel az étlapon. Előzetes asztalfoglalásra a múzeum titkárságán telefonon vagy személyesen is lehetőség van.