„ Duma Péntek ” Múzeumkertben

Hatalmas poénok, jókedv és felhőtlen szórakozás. Ezt ígéri a Vasvári Pál Múzeum azoknak,akik augusztus 16-án pénteken este 20 órától jegyet váltanak a Duma Péntek rendezvényre. Egy korábban elmaradt rendezvényt tartalmilag kiegészítve és kibővítve, zenés színházi estével és a stand-up comedyvel várja látogatóit az idén megújult fél évszázados múzeum. A jászkarajenői anti-celeb, akit barátai és rajongók csak Dombinak hívnak, az egykori kamionrakodó, ma már ismert humorista, szorgalmas mókamester, a kihívások embere, alkalmanként vőfély, vagy piac-avató.

Ennyi információból biztosan kiderülhetett, hogy Dombóvári István lesz a Vasvári Pál Múzeum vendége. Dombi poénjai mellett a rendezvényen fellép a Vidor Fesztiválra lázasan készülő helyi Dezsavű Színkőr is, akik vidám jeleneteket adnak elő a tisztelt nagyérdeműnek. Az est zenei hangulatfelelőse Mikli Áron zongorista lesz. A rendezvényre jegyek elővételben 1200 Ft egységáron a múzeum jegypénztárában már válthatók, vagy a rendezvény napján a helyszínen.