„Kinyitott a bábszínház”!

Az idei év utolsó időszaki kiállítását nyitja meg szombaton a Vasvári Pál Múzeum. A” Tanító Tárgyi Örökségünk” címet viselő TÁMOP 3.2.8 –as pályázatnak köszönhetően családi napra invitálja a kicsiket és nagyokat a múzeum. „Kinyitott a bábszínház!„ címmel új időszaki kiállítás nyílik, ahol a Langaméta Óvodai Szakmai munkaközösség által kiállított bábokat csodálhatják meg az érdeklődők. A kiállítás célja közelebb hozni és megismertetni a mai fiatalokat a bábozás élményével legyen az otthoni vagy színházi esemény.

A kiállítást Zsoldos Istvánné óvodapedagógus, a helyi Hétszínvirág Bábcsoport tagja nyitja meg. A megnyitó után bábszínházi előadás várja a múzeumba látogatókat, ahol fellép a nyíregyházi Szivárvány Bábszínház. Előadásuk címe: Piroska és a Farkas. A bábszínház követően Olajos Gábor zenés műsora követi illetve az
eseménnyel párhuzamosan zajló Szentmihályi lekvárbörze finomságait kóstolhatják meg az érdeklődők

.