Finom borok, finom falatok a múzeumban

Korábban elmaradt rendezvényét pótolja a borbarátok számára a Borakadémia rendezvényen a tiszavasvári Vasvári Pál Múzeumban. A Balatonfőkajári Feind Pincészet borainak bemutatójára számíthat mind az, aki 2012.szeptember 28-án pénteken este ellátogat a  vacsorával egybekötött borestre.

A fehér, rozé és vörösborból álló borsor igazi csemege lehet azoknak, akik kevésbé ismerik a Balaton északi partján található Balatonfüred-Csopaki borvidéket, ráadásul mindezt a legkompetensebb ember, a borvidék egyik legismertebb borásza Feind Lajos segítségével tehetik meg. A rendezvényre előzetes asztalfoglalást a szervezők a személyesen a múzeum pénztárában illetve telefon a 06-20/281-6929 számon fogadnak a szeptember 27-én 16 óráig. Az esemény rendhagyó módon most nem a jól megszokott múzeumkertben lesz, hanem a Találkozások Háza kiállító termében.