Újra itt a Múzeumi Megőrző

Kézműves tábora várja múzeumunk az óvodás és kisiskolás korú gyerekeket Július 30 – Augusztus 03. valamint Augusztus 06 – 10. között hétfőtől- péntekig 07.30-tól 17.00-ig. A tábort azoknak a gyerekeknek és szüleiknek ajánljuk, akik a nyár ezen időszakában gondot okoz a gyermek elhelyezése vagy csak szeretnék, ha a gyerekük tartalmas és értékes dolgokkal töltené el a vakációt. A táborba jelentkezőket a z előző évek tapasztalatai alapján két csoportra fogjuk osztani. Az első csoportba az 5 – 7 év, óvodás korosztály tartozik majd, míg a második csoportba a 7 – 10 év, kisiskolás korosztály.

A csoportokkal külön-külön foglalkoznak múzeumpedagógusaink. A foglakozások között számtalan érdekes dolgot ismerhetnek meg és próbálhatnak ki a gyerekek. Így biztosan lesz korongozás, nemezelés, fafaragás, batikolás, gyöngyfűzés, szövés, domborítás, íjászat, népi játékok, táncház és sok meglepetés! A tábor ideje alatt napi 3 étkezés biztosítunk (tízórai, ebéd, uzsonna) Részvételi díj: 9000 Ft/fő/hét. Érdeklődni lehet a (30) 676-8514 vagy a 06-20/281-6929 telefonszámon illetve a múzeum épületében található információs pultnál.